Śniadania Wielkanocne w Naszej Szkole

Śniadania Wielkanocne. Ta inicjatywa ma na celu nie tylko uczczenie zbliżających się świąt, ale także budowanie więzi między uczniami i promowanie atmosfery wspólnoty.
Podczas dzisiejszego śniadania uczniowie mieli okazję skosztować różnorodnych potraw przygotowanych specjalnie na tę okazję. Stoły uginające się od pyszności, wśród których znalazły się tradycyjne polskie potrawy Wielkanoce jajka, babki, mazurki.
Jednakże Śniadanie Wielkanocne w naszej szkole to nie tylko kulinarna uczta. To również czas na integrację i wspólne spędzanie czasu. Uczniowie zasiadali razem przy stole, dzieląc się opowieściami, śmiechem i radością. Atmosfera była pełna ciepła i życzliwości, a każdy mógł poczuć się jak w rodzinie.