AktualnościWyniki konkursów

Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną w Języku Obcym Easter Card/Osterkarte Rozstrzygnięty !!!

Jak co roku Konkurs na Najpiękniejszą Kartkę Wielkanocną w Języku Obcym Easter Card/Osterkarte cieszył się olbrzymim zainteresowaniem zarówno uczniów klas młodszych, jak i starszych. Prace, które dotarły do Zespołu Języków Obcych wyróżniały się wielką kreatywnością i estetyką. Życzenia zawarte w kartkach w języku angielskim czy niemieckim niech będą przesłaniem dla całej społeczności szkolnej. Oby najbliższe dni zbliżające nas do Wielkanocy były wypełnione radością, nadzieją i miłością.

Oto Laureaci:

KLASY MŁODSZE

I MIEJSCE ZOFIA ROJOWICZ 1D

II MIEJSCE AMELIA ZIĘBA 1C

III MIEJSCE ANTONINA ŚLUSARCZYK 1D

KLASY STARSZE

I MIEJSCE ZOFIA NABAGŁO 6C

II MIEJSCE ZOFIA NOWAK 4B

III MIEJSCE ALICJA PASTERNAK 6A

WYRÓŻNIENIA ZDOBYŁY:

ANNA DOMAGAŁA 4C

MAJA SOCZYŃSKA 5C

MILENA STEC 5B

EWA SHEWCHENKO 5C

Laureatom i wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie gratulujemy. Dzięki Waszym pracom wiosenna radość zagościła w naszej szkole. HAPPY EASTER! FROHE OSTERN!