GALERIA

Wizyta Klasy 2A w Firmie Cisco: Niezapomniane Doświadczenie

Dzisiaj klasa 2A miała niezwykłą okazję odwiedzić siedzibę firmy Cisco, co okazało się fascynującym i pouczającym doświadczeniem. W trakcie tej wyjątkowej wycieczki uczniowie zgłębili tajniki funkcjonowania internetu, zdobywając nieocenioną wiedzę na temat pracy nad jego stabilnością i bezpieczeństwem.
W ramach wizyty uczniowie mieli okazję przyjrzeć się bliżej serwerom i infrastrukturze sieciowej, które są fundamentem internetu. Dowiedzieliśmy się, jak ogromne ilości danych są przesyłane i przetwarzane każdego dnia, co wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród uczniów.
Jednak to nie wszystko! Nasza wizyta nie ograniczała się tylko do teoretycznych aspektów. Uczniowie mieli także okazję uczestniczyć w praktycznych warsztatach programowania, gdzie mogli samodzielnie tworzyć proste aplikacje i zapoznać się z podstawami kodowania. Ta część wizyty była wyjątkowo inspirująca, ponieważ pozwoliła nam zobaczyć, jak teoria przenosi się w praktykę.
Na zakończenie naszej wizyty czekała na nas miła niespodzianka – pizza! To był doskonały sposób na zakończenie intensywnego dnia pełnego nowych doświadczeń i wrażeń. Chociaż wizyta w firmie Cisco była krótka, na pewno pozostanie nam w pamięci na długo.
Dziękujemy firmie Cisco  oraz Pani Karolinie za możliwość zorganizowania tej niezapomnianej wizyty, która pozwoliła nam lepiej zrozumieć, jak działa internet oraz zachęciła nas do dalszego zgłębiania tajemnic technologii. Ta wizyta z pewnością zainspirowała nas do dalszego rozwoju i eksploracji w świecie informatyki.
Skip to content