GALERIA

“Chłopaki na medal”

24.10. (dzień po zawodach dziewcząt) chłopcy z klas 7 i 8 pojechali do Kłaja walczyć o medale z najlepszymi drużynami z powiatu wielickiego w piłce nożnej halowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Chociaż konkurencja była spora- chłopcy nie chcieli być gorsi od dziewcząt i też chcieli wrócić do domu z medalami – dlatego od pierwszego meczu widać było u nich duże zaangażowanie i determinację. Zaowocowało to zajęciem I miejsca w grupie i awans do 1/2 finału. Tam niestety musieliśmy uznać wyższość SP 2 N-ce. Po przegranym półfinale przyszło nam grać o III miejsce z Gdowem. Chociaż rywal był wymagający i początek spotkania nieco nerwowy, po kilku minutach po bardzo ładnej akcji Kuba Turchan strzelił pierwszą bramkę, chwilę później Filip Penar drugą, a losy spotkania trzecim golem przypieczętował Kacper Fiema.

Chłopcy w pełni zasłużenie wygrali ten mecz i podobnie jak dziewczęta mogli się cieszyć ze zdobycia brązowych medali.

Słowa uznania i wielkie brawa dla całego zespołu za wiele ciekawych akcji, świetne interwencje naszego bramkarza Patryka Makuły, które niejednokrotnie uchronił nas przed stratą bramki, ale przede wszystkim za wzorową postawę na boisku.

Gratuluję – oby tak dalej!

Agnieszka Cioś

Skip to content