GALERIA

Święto Edukacji Narodowej

W dniu 12 października 2023r. w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Sala była zapełniona po brzegi uczniami ubranymi w galowe stroje, nauczycielami oraz gośćmi spoza szkoły.
Część artystyczną przygotowali uczniowie pod opieką wychowawców świetlicy. Młodzi artyści zaprezentowali krótką inscenizację, w której słowem, pieśnią i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.
Na zakończenie przewodnicząca Rady Rodziców p. Justyna Baś złożyła serdeczne życzenia nauczycielom za ich pedagogiczny trud. Uroczystość przebiegała w miłej i radosnej atmosferze.
Skip to content