GALERIA

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania, który w tym roku przypadł w 141. w rocznicę urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci. W akcji promującej czytelnictwo brali udział: dyrektor szkoły p. Grzegorz Harabasz, wychowawcy p. Elżbieta Bilska, p. Edyta Cudak, p. Teresa Świętek, p. Izabela Witek, p. Anna Cendrowicz, p. Agata Lubińska, p. Anna Szewczyk, p. Monika Karcz, p. Paulina Ptak, p. Patrycja Leszko, p. Marzena Czyż, wychowawcy świetlicy p. Sylwia Ostrowska, p. Anna Radwańska, p. Ewa Pietruszka, p. Monika Konderak, p. Olaf Jakubowski, nauczyciel bibliotekarz. Uczniom z klas 0 A, 0 B, 0 C, 1 B, 1 D, 2 A, 2 B, 2 D, 3 A, 3 B, 3 C czytano fragmenty „Szewczyka Dratewki”, „Pamiętnika Czarnego Noska”, „Psotek i Śmieszek”. Dzieci wykazały się kreatywnością wykonując piękne i ciekawe prace plastyczne do przeczytanych książek. W bibliotece szkolnej można było obejrzeć wystawę książek autorstwa Janiny Porazińskiej. Tradycyjnie zapraszamy wszystkich czytelników do biblioteki szkolnej i życzymy radości z czytania.
Zofia Klima nauczyciel bibliotekarz
Skip to content