GALERIA

Pasowanie Uczniów klas pierwszych na Czytelników – 31.01.2024

Przyjęcie uczniów klas pierwszych do grona Czytelników jest ważnym wydarzeniem w życiu szkoły. Ceremonii pasowania dokonali Dyrektorzy szkoły p. Grzegorz Harabasz i p. Małgorzata Bednarczyk w obecności Wychowawców p. Beaty Ptak, Izabeli Witek, Anny Cendrowicz, Moniki Marzec, Marii Mikler oraz nauczyciela bibliotekarza. Dzieci otrzymały pamiątkowe książki autorstwa Justyny Bednarek pt.”Wnuczka antykwariusza”, ufundowane  przez Instytut Książki w ramach kampanii “Mała książka – wielki człowiek”.
O pierwszoklasistach pamiętali również nauczyciele informatyki p. Rafał Osemlak i p. Damian Szewczyk, którzy zaprojektowali i wydrukowali w drukarce 3 D breloki do kluczy. Fotorelację z uroczystości pasowania przygotowali uczniowie starszych klas Tomasz Wcisło (kl. 4 A) oraz Wojciech Kopeć (kl. 8 B). Tradycyjnie pierwszoklasistom życzymy radości z czytania, rozwijania pasji czytelniczych i zapraszamy do biblioteki szkolnej.
Zofia Klima
nauczyciel bibliotekarz
Skip to content