GALERIA

Dyskoteka andrzejkowa

W naszej szkole 29 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariuszy.

W tym dniu na uczniów czekała, wspaniała zabawa przy muzyce, którą przygotowali Tomasz i Maksymilian, uczniowie klasy ósmej. Dyskoteka szkolna była świetną okazją do integracji społeczności szkolnej. Odbyły się wspólne zabawy taneczne oraz konkurs na najpiękniejszy kapelusz andrzejkowy. Dla nikogo nie zabrakło ciasteczek z wróżbą, przygotowanych przez Szkolny Klub Wolontariuszy oraz innych słodkości.

          Członkowie samorządu uczniowskiego i wolontariusze wraz z opiekunami bardzo serdecznie dziękują pani Anecie Trochimiuk wiceprzewodniczącej Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Niepołomicach za przekazanie nam batoników i napojów. Serdecznie podziękowania kierujemy w stronę rodziców naszych uczniów – DJ za pomoc w dostarczeniu

sprzętu muzycznego. Dziękujemy Dyrekcji Szkoły oraz nauczycielom, za sprawowanie opieki podczas zabawy.

          Mamy nadzieję na kolejną tak fantastyczną dyskotekę

Skip to content