GALERIA

“Udany powrót do rywalizacji sportowej”

“Udany powrót do rywalizacji sportowej”.
We wtorek 12.03. po dość długiej przerwie zimowej uczennice z klas 5 i 6 zawodami z piłki ręcznej zainaugurowały udział w rywalizacji sportowej w drugim semestrze w ramach Igrzysk Dzieci.
Zawody rozgrywane były w SP nr 4 i od samego początku wzbudzały wiele pozytywnych emocji. Po losowaniu pierwszy mecz, zakończony naszym zwycięstwem, rozegrałyśmy ze SP ze Staniątek. Kolejnym naszym przeciwnikiem byli gospodarze – czyli SP nr 4. Emocji w tym spotkaniu nie brakowało… Po pierwszej połowie niestety przegrywałyśmy 1:5…. W przerwie kilka uwag, zmiana ustawienia i ostatecznie mecz zakończył naszym zwycięstwem 6:5!
Druga wygrana zagwarantowała nam I miejsce w turnieju i awans do kolejnego etapu rywalizacji międzyszkolnej. Wisienką na torcie było uznanie Poli Szcześniak za najbardziej wartościową zawodniczką turnieju .
 Dziewczynkom gratuluję ogromnej determinacji, woli walki i wiary w zwycięstwo do ostatniego gwizdka!!! Jesteście super
Opiekun Agnieszka Cioś
Skip to content