Wyniki konkursów

Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego i Wiedzy o św. Janie Pawle II.

Z ogromna przyjemnością ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego i Wiedzy
o św. Janie Pawle II. Wszyscy uczestnicy konkursu w tworzeniu prac plastycznych i wiedzy o św. Janie Pawle II wykazali się kreatywnością oraz znajomością biografii św. Jana Pawła II.

Konkurs plastyczny wypadł wspaniale, wszystkie prace jakie napłynęły były przepiękne, zasługują na pochwałę.

Komisja Konkursowa przyznała nagrody:

KATEGORIE WIEKOWE
Konkurs Plastyczny
Klasy 0 – 3
I Miejsce – Gabriela Piaskowska 1c
II Miejsce – Maja Penar 1d  oraz Emma Cynarska 2d
II Miejsce – Antonina Ślusarczyk 1d  oraz Tobiasz Baltyzer 1b

Klasy 4 – 6
I Miejsce – Arkadiusz Łyżwiński kl. 4c
II Miejsce – Arkadiusz Ujejski kl. 4c
Konkurs wiedzy skierowany był do uczniów klas VII – VIII i polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 38 pytań dotyczących życiorysu i najważniejszych wydarzeń z pontyfikatu Jana Pawła II.
Komisja Konkursowa przyznała nagrody:
Klasy 7 – 8
I Miejsce – Szymon Pelowski kl. 8a
II Miejsce – Józef Pałkowski kl. 8a
III Miejsce – Szymon Bednarski kl. 8a

Wszystkim Laureatom i uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy. Należą Wam się ogromne brawa. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 16 października w szkole.