Drodzy Uczniowie Klas 4-8!

Zapraszamy do wspólnej zabawy i poszerzania wiedzy na temat segregacji odpadów i dbania o środowisko. W dniach 30.09.24 r.(poniedziałek) – 4.10.24 r. (piątek) w ramach akcji Sprzątania Świata na drzwiach sali 107, sali 112 i na korytarzu na parterze będą pojawiały się zadania. Na osoby, które podejmą się wykonania wszystkich z nich będą czekały nagrody w postaci ocen z przedmiotu (przyrody, biologii lub geografii). Osoby biorące udział w akcji zobowiązane są do przyniesienia wszystkich zadań do Pani Moniki Brotoń lub Pani Aleksandry Uwakwe do dnia 9.10.24 r. (środa). Na ocenę mogą liczyć wyłącznie najwytrwalsi uczniowie, którzy w foliowej koszulce dostarczą komplet zadań podpisany imieniem, nazwiskiem oraz klasą.
Powodzenia!