Zaproszenie na Orszak Trzech Króli

6 stycznia 2020 r. Orszak Trzech Króli wyruszy po Mszy św. o 11.30
z dziedzińca kościoła w kierunku rynku, a następnie przejdzie ulicami naszego miasta aż do zamku królewskiego, gdzie Trzej Królowie oddadzą pokłon Dzieciątku Jezus.
Orszak jest piękną okazją do budowania więzi społecznych, dlatego Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki oraz Grono Pedagogiczne bardzo serdecznie zapraszają do udziału w Orszaku wszystkich uczniów oraz Rodziców. W tym roku nasza szkoła, będzie reprezentowała orszak króla europejskiego – Kacpra, którym będzie Pan Dyrektor Grzegorz Harabasz. Prosimy, aby dzieci i rodzice ubrali stroje czerwone lub bordowe.
Agata Lubińska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.