Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Kończy się rok szkolny 2019/2020. Wszyscy czekamy na upragnione wakacje, zasłużony, letni wypoczynek, niezwykłe przygody.
Rok, który właśnie mija, był dla nas wszystkich czasem wytężonej pracy, ogromnych wyzwań, ale i realizacji zamierzonych celów. Spędziliśmy ten czas w nowej, pięknej szkole, która dzięki wysiłkom nas wszystkich stawała się codziennie piękniejsza.
Czas tak szybko płynie…
Dziękuję wszystkim Państwu za całoroczną, owocną pracę na rzecz naszej placówki.
Słowa uznania kieruję do Państwa Nauczycieli, którzy przez ten cały czas wytrwałą pracą doskonalili wiedzę i umiejętności naszych wspaniałych Uczniów, nieustannie dążyli do realizacji wszystkich zamierzeń, a na tej drodze zawsze z troską i oddaniem służyli dzieciom powierzonym ich opiece.
Gorące podziękowania i moc serdeczności przesyłam wszystkim Uczniom naszej szkoły. Byliście wspaniali! Gratuluję Wam wysokich wyników w nauce! Jestem z Was bardzo dumny!
Szczególnie ciepło pragnę podziękować wszystkim Rodzicom, którzy przez cały rok wspierali nas w realizacji planów, a w tym trudnym czasie pandemii byli wspaniałymi nauczycielami swoich dzieci.
Wyrażam też szczególną wdzięczność wszystkim Pracownikom administracji  i obsługi, którzy swą codzienną, ciężką pracą sprawiali, że szkoła była dla nas miejscem przyjaznym i bezpiecznym. Wszystkim Państwu serdecznie dziękuję!
Na ten letni, cudowny czas życzę dużo słońca, tego na błękitnym niebie,          ale i w sercu, morza radości i optymizmu, pięknych chwil relaksu, beztroskiej, bezpiecznej zabawy i niezapomnianych przygód!
Dyrektor szkoły
Grzegorz Harabasz

Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.