ZAKOŃCZENIE AKCJI UPOMINEK DLA SENIORA

22 grudnia 2020 roku zakończyła się akcja UPOMINEK DLA SENIORA , organizowana przez klasę 6B wraz z wychowawcą.

Serdecznie dziękujemy za życzliwy odzew i zaangażowanie wszystkim ofiarodawcom, uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły, dzięki którym udało się przygotować oraz przekazać piękne świąteczne upominki dla seniorów mieszkających w Domu Pomocy Społecznej w Staniątkach.

Do akcji włączyli się uczniowie klas: 6B, 5B, 4A, 4B, 2D, 1C oraz uczniowie klas O A,B,C. Wszyscy wykonali własnoręcznie (czasem z drobną pomocą rodziców lub opiekunów:) niezwykłe świąteczne prezenciki, które przyniosły wiele radości obdarowanym osobom.

Szczególne podziękowania należą się uczniom klas zerowych oraz ich wychowawcom i opiekunom ze świetlicy szkolnej, za przygotowanie pięknych kartek bożonarodzeniowych, w takiej obfitości, że zostali nimi obdarowani nie tylko seniorzy ze Staniątek, ale także osoby chore z niepołomickiego hospicjum.

Dzięki Waszej życzliwości minione Święta Bożego Narodzenia były radośniejsze dla wielu osób!

Dorota Głowacka