Wyjazd na wystawę Szopek Krakowskich i do kina na film pt.: “Doktor Dolittle”

22 stycznia klasy czwarte z naszej szkoły oraz klasa czwarta ze Szkoły Podstawowej w Zabierzowie Bocheńskim pojechały do Krakowa na wystawę Szopek Krakowskich oraz do kina na film pt.: “Doktor Dolittle”.

Szopki zachwyciły uczestników wyjazdu. Przeniosły nas w świat legend związanych z Krakowem, równocześnie przypominając o wspaniałej tradycji Świąt Bożego Narodzenia.  Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem bardzo starannie wykonanych szopek oraz postaci, które zostały w nich zaprezentowane.

Uczniom podobał się również film, który dotykał problemów: szacunku do zwierząt, odpowiedzialności, przyjaźni, miłości i straty ukochanej osoby. Główny bohater przeżywał niesamowite przygody, uratował królową Anglii i dzięki przyjaźni odzyskał radość życia.

Podczas wyjazdu opiekę nad wychowankami sprawowały panie: Krystyna  Michalska, Żaneta Biernat-Tkocz oraz autorka artykułu.

Beata Franczyk-Kestranek

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.