“Widokówka z Niepołomic” – Konkurs!

UWAGA , UWAGA, UWAGA !!!
Nauczyciele ze świetlicy szkolnej ogłaszają konkurs pt.
„Widokówka z Niepołomic” i zapraszają do udziału w nim, ponieważ jego głównym celem jest przybliżenie znajomości nt. miejsca, w którym się urodziliśmy, mieszkamy, tj. miasta Niepołomic – naszej „Małej Ojczyzny”.                                                                                    Regulamin konkursu:
1. Udział w konkursie mogą wziąć dzieci ze szkoły nr 1 w Niepołomicach klas 0, 1-3 (wszyscy uczniowie), a także uczniowie z klasy 5 (tylko Ci, którzy chodzą do świetlicy).
2. Pracę można przygotować w sali świetlicy lub w domu.
3. Praca może być wykonana dowolną techniką.
4. Przygotowana widokówka powinna być rozmiaru A4.
5. Na odwrocie należy podpisać pracę: imię, nazwisko, klasa.
6. Na widokówce powinny się znaleźć miejsca, które są charakterystyczne dla miasta Niepołomice, np. Zamek Królewski, Rynek, Fontanna z pomnikiem leśniczanki Justyny, król Kazimierz Wielki, Puszcza Niepołomicka, Kopiec Grunwaldzki lub inne ciekawe miejsca, elementy związane z Niepołomicami. Można również umieścić nazwę Niepołomic, mapkę, herb, itp.
7. Nie ma potrzeby, żeby na odwrocie przygotowywać liniaturę do pozdrowień i danych adresowych.
8. Pracę należy oddać do nauczycieli w świetlicy szkolnej w nieprzekraczalnym terminie do 2.12.2019 roku, tj. poniedziałek.
9. W razie wątpliwości pytania należy kierować do koordynatora konkursu –                           pani Magdaleny Kołodziej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.