UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Nauczyciele świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 1 im. T. Kościuszki                           w Niepołomicach zapraszają dzieci uczęszczające do świetlicy wraz ze swoimi Rodzinami (rodzice, dziadkowie, rodzeństwo) do udziału w konkursie, pt.
„Nadaj nazwę naszej świetlicy”.
Regulamin:
1. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie dzieci uczęszczające do świetlicy w naszej szkole, a także ich rodzice, dziadkowie, rodzeństwo.
2. Konkurs będzie trwał do powrotu dzieci do szkoły.
3. Każda Rodzina może zaproponować więcej niż jedną nazwę.
4. Propozycje nazw proszę przesyłać na adres mailowy: magdalena.kolodziej@sp1niepolomice.pl
W treści listu proszę napisać:
a) Rodzina: imiona, nazwiska rodziny, imię dziecka/ imiona dzieci uczęszczających do świetlicy.
b) Propozycję nazwy świetlicy
Po powrocie dzieci do szkoły (Dyrekcja, nauczyciele świetlicy) wybiorą 5 najbardziej oryginalnych propozycji.
5. Po wytypowaniu 5 najciekawszych nazw świetlicy, zostaną one przedstawione dzieciom uczęszczającym do świetlicy i One w drodze tajnego głosowania wybiorą ostatecznie nazwę świetlicy.
6. Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

Zapraszamy i zachęcamy do zabawy !!!