Szkolny Konkurs Filmowy “Bystrzaki 2020 w domu”

W dniach 21.04.2020 -04.05.2020 odbywał się w naszej szkole Konkurs Filmowy dla uczniów klas 4-6 “Bystrzaki 2020 w domu”. Zadaniem uczestników konkursu było nakręcenie krótkiego 2-minutowego filmiku, w którym mieli zaprezentować swoje sposoby spędzania czasu wolnego w czasie epidemii oraz przymusowego pobytu w domu.
Rozstrzygnięcie zmagań konkursowych nastąpiło 11 maja 2020. Na konkurs zostały przesłane cztery filmiki, autorstwa: Michała Kucharskiego 5a, Franciszka Góry, Weroniki Dudy i Borysa Uchwata – 5B.
Jury w składzie: Pan Dyrektor Grzegorz Harabasz, Pani Dorota Głowacka, Pani Alina Procyk, po uważnym zapoznaniu się z uczniowskimi dziełami, ustaliło następujące miejsca:
I miejsce – Michał Kucharski 5A https://youtu.be/SzsFUsMHTc0
II miejsce – Borys Uchwat 5B 720p (1)
III miejsce – Franciszek Góra 5B https://photos.app.goo.gl/ugeoxtDinoZpRRYA8
Wyróżnienie – Weronika Duda 5B. https://drive.google.com/file/d/1uv-6H7FUZQMfhdDuNNykgi7jAN4aqwoN/view?usp=sharing_eil&ts=5eb50e10
Gratulujemy naszym Uczniom pomysłowości, samodzielności w wykonaniu filmików i ich sposobów na ciekawe spędzanie czasu w domu! Cieszymy się, że nie mają czasu na nudę i zachęcamy do obejrzenia zamieszczonych na naszej stronie filmików.
Dorota Głowacka

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.