Sukcesy sportowe naszych uczniów

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w wielu zawodach sportowych organizowanych na różnych szczeblach rywalizacji oraz w różnych dyscyplinach, w których osiągają wysokie miejsca.
Mikołaj Solarz uczeń klasy IIIa w dniach 5-6 grudnia uczestniczył w Turnieju Tenis 10 Cup o Puchar Agnieszki Radwańskiej. Turniej odbył się na kortach WKT Mera Warszawa, gdzie Mikołaj grał w kategorii zielonej do 10 lat. Rywalizował z 26 chłopcami z całej Polski. Rozegrał pięć fantastycznych meczów i stanął na najwyższym miejscu podium. Natomiast w ten weekend Mikołaj po raz kolejny odniósł zwycięstwo w Turnieju Tenis 10 w kategorii zielonej tym razem w Krakowie. W ślady Mikołaja podąża jego cudowna siostra Maja Solarz uczennica klasy Ic. Maja dzielnie walczyła o puchar Agnieszki Radwańskiej w kategorii czerwonej do 8 lat. Jednak tym razem nie udało się go zdobyć, ale wszystko jeszcze przed nią! Warto zaznaczyć, że były to pierwsze kroki w rywalizacji i wygranie dwóch z pięciu meczów to wielki sukces!.
GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !!!.

Beata Ptak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.