Ślubowanie uczniów klas pierwszych

16 października 2020 r. był wyjątkowym dniem w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach.

Uczniowie wszystkich klas pierwszych ubrani w świąteczne stroje galowe, piękna dekoracja sali gimnastycznej, przygotowany sprzęt nagłaśniający i pamiątkowe medale – to wszystko po to, aby ślubowanie pierwszaków wypadło jak najbardziej uroczyście, pomimo nieobecności rodziców i grona pedagogicznego.

W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Ten dzień na długo zostanie pierwszakom w pamięci.

Marcelina Kryza

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.