Pasowanie Uczniów klas 1 A, 1 B, 1 C na Czytelników  –  9 i 11 lutego 2021 r.

Pierwszoklasiści naszej szkoły oficjalnie zostali przyjęci do grona Czytelników biblioteki szkolnej. Uroczystego pasowania dokonali Dyrektorzy Szkoły p. Grzegorz Harabasz              i p. Małgorzata Bednarczyk w obecności Wychowawców p. Teresy Świętek,
p. Marceliny Kryzy, p. Edyty Cudak oraz nauczyciela bibliotekarza.

Tegoroczna uroczystość przebiegała pod hasłem „Chcesz odkryć świat? Bądź z książką za pan brat” i towarzyszyła jej  prezentacja książek dla dzieci, które mogły wypożyczyć.

Niech to będzie zachęta dla najmłodszych Czytelników do zdobywania wiedzy, rozwijania zainteresowań i pasji czytelniczych oraz niech czerpią radość z czytania książek.

Zofia Klima                                                                                                                                      Nauczyciel bibliotekarz