Pasowanie na czytelników uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach

Pierwszoklasiści korzystają z biblioteki szkolnej już od września bieżącego roku szkolnego. W pierwszym okresie nauki wypożyczyli aż 467 książek. Nasi pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona czytelników 26 lutego podczas ceremonii pasowania, której dokonali dyrektorzy szkoły p. Grzegorz Harabasz oraz p. Małgorzata Bednarczyk
w obecności wychowawców p. Agaty Lubińskiej, p. Małgorzaty Burdy,
p. Renaty Szlachty- Łagosz, p. Anny Szewczyk.
Uczniowie wiedzą, że biblioteka jest miejscem przyjaznym, w którym zawsze są mile widziani. Chętnie opowiadają treść przeczytanych książek, wykonują do nich ilustracje, które można obejrzeć w bibliotece.
Najmłodszym czytelnikom życzymy rozwijania pasji czytelniczej.

Zofia Klima

bty

bty

bty

bty

bty

bdr

bdr

bty

bty

bty

bty

bty

bty

bty

bty

bty

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.