Ostatnie Pożegnanie Pani Marii Maj

Ze smutkiem informujemy, że dziś zmarła Pani Maria Maj.
Pani Maria była wieloletnim pracownikiem naszej szkoły. Najpierw pracowała w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki, potem w Gimnazjum im. Króla Władysława Jagiełły w Niepołomicach, a następnie w Szkole Podstawowej im. Króla Kazimierza Wielkiego.
Pani Maria współtworzyła szkołę, wzorowo pracowała dla naszej szkolnej społeczności i niepołomiczan. Zawsze służyła radą i pomocą. Na zawsze pozostanie w naszych sercach i naszej pamięci.

Informujemy, że nabożeństwo różańcowe przy Zmarłej odprawione zostanie 22.06.2020 r. (w poniedziałek) w kaplicy cmentarnej o godzinie 14.30. Msza żałobna odbędzie się o godz. 15.00.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia dla Rodziny pogrążonej w żałobie
Dyrekcja szkoły, nauczyciele i pracownicy obsługi, rodzice uczniów, uczniowie