Mikołajkowa wycieczka do Kopalni Soli w Bochni

Święty Mikołaju
Na Ciebie czekamy
Przez okno zmarznięte
Ciągle wyglądamy                                                                                                            

3 grudnia uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w mikołajkowej wycieczce  do Kopalni Soli w Bochni. Na samym początku czekała na nas nie lada atrakcja – zjazd windami w dół na głębokość około 300 metrów, a następnie pokonanie wielu schodów. Po dotarciu na miejsce i zjedzeniu śniadania, pełni sił poszliśmy na spotkanie ze Świętym Mikołajem, gdzie wszystkie grzeczne dzieci otrzymały paczki ze słodyczami. Następnie udaliśmy się na przedstawienie teatralne opowiadające o przygodach słonika Kruszynki. Zaraz po nim poszliśmy na dyskotekę, gdzie pod okiem animatorów dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne. Na zakończenie każda klasa wykonała łańcuch na swoją klasową choinkę. Czas bardzo szybko minął i nadeszła pora wyjazdu na powierzchnię. Pierwszaki pożegnały się z przewodnikami tradycyjnym „Szczęść Boże” i bezpiecznie wróciły do szkoły.

Agata Lubińska

bmd

bmd

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.