Uwaga! Międzynarodowy Konkurs

Zachęcamy uczniów naszej szkoły – dzieci i młodzież w wieku 8 – 15 lat do udziału w Międzynarodowym Konkursie plastycznym: ,,Pomagający Żydom w czasie II wojny z Sambora”. Jego organizatorem jest Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi w Samborze oraz Towarzystwo Kultury Polskiej Ziemi Lwowskiej – Dom Polski w Samborze.

Celem konkursu jest m.in.: propagowanie pozytywnych wartości i zapoznanie dzieci z Ukrainy i z Polski z postaciami z Sambora, które z narażeniem życia pomagały ludności żydowskiej.

Konkurs będzie trwał do 15 marca 2021 r.

Regulamin wraz z wymaganymi załącznikami i materiały podajemy poniżej.

regulamin Sambor

załącznik nr 1

załącznik nr 2

Zabawscy      Sanki – rodzina Żuk      s.Celina      rondelek rodzina Paluszkiewicz