“Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury “

W ramach projektu “Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury ” uczennice z klasy 3a czytały książki młodszym kolegom i koleżankom z oddziału Oa. Książki dobrane były do wieku dzieci, często wzbogacone były kolorowymi ilustracjami. Młodsi uczniowie mogli wysłuchać “Opowiadania z morałem”, ” Nazywam się Ewa” oraz ” Jak Krzyś odczarował Basię” . Przedszkolaki uważnie słuchały starszych koleżanek oraz odpowiadali na pytania dotyczące treści utworów. Celem akcji była promocja czytelnictwa, ale również integrowanie starszych uczniów z młodszymi oraz dawanie im dobrego przykładu. Dziękujemy i zapraszamy chętnych do kolejnego czytania!

Patrycja Leszko