Konkurs recytatorski „Misie małe i duże”

1 grudnia w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski, który został zorganizowany w ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia, a udział w nim wzięli najmłodsi uczniowie. Zadaniem dzieci było nauczyć się wiersza, którego bohaterem jest Miś. Ze wszystkich oddziałów przedszkolnych chęć uczestnictwa zgłosiło aż 39 osób. Dzieci ćwiczyły recytację pod bacznym okiem rodziców oraz nauczycieli, a dziś zaprezentowały się wspaniale, dając popis zdolności aktorskich, wykazując się dobrą pamięcią i pokonując tremę.
Jury, które stanowili Pan Dyrektor, Grzegorz Harabasz oraz Pani Zofia Klima, oceniało każdy występ, biorąc pod uwagę ogólne wrażenie artystyczne, indywidualną interpretację tekstu oraz dykcję i głośność wypowiedzi.

Podczas oczekiwania na werdykt dzieci w grupach kolorowały olbrzymie postacie Misiów – swoich ulubionych przytulanek.
Następnie ogłoszone zostały wyniki konkursu:
I miejsce – Marysia Walkiewicz (kl. 0c)
II miejsce – Hania Gajewska (kl. 0b)
III miejsce – Tymon Stopka (kl.0a)
Wyróżnienia:
Filip Opyd (kl.0c)
Karolina Czuma (kl.0c)
Paweł Matusik (kl.0b).
Serdecznie gratuluję!
Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i odblaskowe misie, a zwycięzcy dodatkowo nagrody rzeczowe w postaci książek oraz gier towarzyskich. Dziękuję rodzicom i nauczycielom małych artystów za zachęcenie i przygotowanie ich do konkursu, a Panu Dyrektorowi za umożliwienie organizacji tego przedsięwzięcia.
Organizator konkursu
Karolina Golarz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.