Konkurs plastyczny – „Portret mojego patrona Tadeusza Kościuszki” rozstrzygnięty!

17 października 2019 roku w szkolnej świetlicy został przeprowadzony konkurs plastyczny, którego celem było przybliżenie postaci patrona naszym najmłodszym uczniom. Najpierw dzieci obejrzały prezentację multimedialną, pt. „Tadeusz Kościuszko – patronem naszej szkoły”, by poznać wybitnego wodza. Później kolorowały portrety T. Kościuszki na podstawie źródeł (fotografie, prezentacja), a następnie chętne osoby przystąpiły do konkursu.

24 października 2019 roku konkurs został rozstrzygnięty, a Zwycięzcom dyplomy i nagrody wręczył Pan Dyrektor – Grzegorz Harabasz. Nagrodzonym gratulujemy. Natomiast Radzie Rodziców dziękujemy za Patronat nad naszym konkursem.

I miejsce – Maciej Szkutnik – klasa 2b

II miejsce – Stanisław Pacocha – klasa 2c

 

III miejsce – Zofia Rutz – klasa 1d
Wyróżnienie – Aleksandra Balcerek – klasa 3

Magdalena Kołodziej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.