Komunikat Dyrektora Szkoły – spotkanie organizacyjne oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych

Stosując się do kolejnych zaleceń, w tym również do zaleceń organu prowadzącego szkołę,  spotkanie, które odbędzie się 28 sierpnia 2020 r.  o godzinie 18.00 zostaje  podzielone w następujący sposób:

  • odział  0A (wychowawca pani Paulina Ptak)– sala nr 3, godzina 18.00 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym  od p. Bednarz do p. Malewska.  Godzina 18.30 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Michałek do p. Zgała
  • oddział  0B (wychowawca pani Patrycja Leszko)– sala nr 1, godzina 18.00 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Bochen do p. Litwin. Godzina 18.30 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Mastalerz do p. Wyczesany
  • 0ddział  0C (wychowawca pani Karolina Golarz )– sala nr 2, godzina 18.00 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Adamik do p. Mrożek. Godzina 18.30 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Mróz do p. Żybort

Klasa 1 A (wychowawca pani Teresa Świętek) – sala nr 203, godzina 18.00 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Bajorek do p. Krzysztofek. Godzina 18.30 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Łyżwiński do p.Więcek

Klasa 1B (wychowawca pani Marcelina Kryza) – sala nr 202 godzina 18.00 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Biernat do p. Nowak. Godzina 18.30 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Osika do p. Woźny

Klasa 1C (wychowawca pani Edyta Cudak) – sala nr 201, godzina 18.00 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Borkowicz do p. Manente. Godzina 18.30 rodzice uczniów w porządku alfabetycznym od p. Palczewska  do p. Wójcik.

Uczestników spotkania prosimy o zachowanie ogólnie przyjętych zasad bezpieczeństwa.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.