Informacja na temat zawieszenia zajęć dydaktycznych 12 i 13 marca oraz zawieszenia zajęć szkolnych od 16 marca do 25 marca 2020 r.

Szanowni Państwo,

W dniach 12 i 13 marca 2020r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki               w Niepołomicach zawieszone będą zajęcia dydaktyczne. W tych dniach (czwartek i piątek) Szkoła prowadzi zajęcia opiekuńczo – wychowawcze zgodnie z dotychczasowym planem lekcji. Świetlica działa do godziny 17.00.

Od 16 marca do dnia 25 marca 2020r. zgodnie z decyzją Rządu RP z dnia 11 marca 2020r. dotyczącą obszaru całego kraju, zawieszone zostaną wszelkie formy zajęć szkolnych, w tym również zajęcia opiekuńcze i wychowawcze. W tym okresie Szkoła Podstawowa nr 1 na ulicy Szkolnej 3 będzie całkowicie zamknięta. Nie będzie działał również pion administracyjny. Zamknięte zostanie otoczenie przyszkolne.

Terminy rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych ulegną odpowiedniemu wydłużeniu o dwa tygodnie – informacje na stronie szkoły w zakładce REKRUTACJA

Proszę uważnie śledzić stronę internetową szkoły oraz dziennik elektroniczny, gdzie będą pojawiały się kolejne komunikaty dotyczące funkcjonowania szkoły.

Z wyrazami szacunku pozostaję
Dyrektor Szkoły Grzegorz Harabasz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.