GDZIE JESTEŚ ŚWIĘTY MIKOŁAJU?

Dnia 4 grudnia klasy drugie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Niepołomicach obejrzały w NCK spektakl mikołajkowy pt. „GDZIE JESTEŚ ŚWIĘTY MIKOŁAJU?”. Czy Mikołaj lubi ciepłe kraje? Jaki największy prezent zapakowali asystenci świętego Mikołaja? O co nieustannie kłóci się elfka z reniferem?…. Odpowiedzi na te oraz inne nurtujące pytania otrzymały dzieci, oglądając przedstawienie. Niezwyczajne dekoracje, barwne kreacje aktorskie oraz wspólne śpiewanie mikołajkowych piosenek wprowadziły wszystkich w niesamowity, zimowy nastrój oraz magię zbliżających się świąt.
Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały od Świętego Mikołaja wspaniałe prezenty. DZIĘKUJEMY CI ŚWIĘTY MIKOŁAJU! 

Izabela Witek

btrhdr

btrhdr

btrhdr

btrhdr

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.