Dyplomy dla najlepszych!

Uczniowie klas: III, IV i V, którzy brali udział w konkursie “Alfik Humanistyczny”, otrzymali dyplomy za uzyskanie bardzo dobrego i dobrego wyniku oraz dyplomy z udział.

Bezkonkurencyjne okazały się uczennice z klasy III B:

Oliwia Krawczyk, która zdobyła VI miejsce w województwie małopolskim                                 (bardzo dobry wynik),

Róża Komorowska (bardzo dobry wynik),

Jagoda Komorowska (bardzo dobry wynik).

Najlepszy wynik spośród uczniów klas V uzyskał Krystian Kokoszka z klasy V A (bardzo dobry wynik), a dobry wynik – Michał Kucharski również z klasy V A.

Wśród uczniów z klas IV najlepszą humanistką okazała się Emilia Pustuła z klasy IV A, która otrzymała dyplom za uzyskanie najlepszego wyniku w klasach czwartych. Emilia zajęła wysokie miejsce, bo XV w województwie małopolskim.

Jesteśmy dumni z naszych wspaniałych podopiecznych i życzymy im dalszych sukcesów!

Beata Franczyk-Kestranek – szkolny koordynator konkursu “Alfik Humanistyczny”