,,Bezpieczny Internet”

Witamy wszystkich serdecznie! Miło nam zakomunikować, że dnia 10 lutego, w środę został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pod hasłem ,,Bezpieczny Internet”. W konkursie wzięło udział 93 uczniów ze wszystkich klas. Trudno było wybrać najlepsze prace, ponieważ wiele z nich prezentowało wysoki poziom, jeśli chodzi o przekaz treści jak i wykonanie. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie. Po długich i trudnych obradach I i II nagroda powędrowała do dwójki uczniów klasy I c, natomiast nagrodę III otrzymał uczeń klasy V a. Przyznano również 26 wyróżnień. Nagrody i wyróżnienia dla klas młodszych wręczył st.sierż. Damian Obrzud z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce. Uczniowie starszych klas mogą odebrać swoje nagrody w szkole – szczegóły w mailach wysłanych do nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie uczniów.

Gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym uczniom! Dziękujemy nauczycielom przedmiotów, wychowawcom i nauczycielce plastyki za opiekę , motywowanie uczniów do wysiłku twórczego oraz wsparcie! Życzymy dalszych sukcesów w pracy twórczej i niech Wasz talent rozkwita pod czujnym okiem rodziców i pedagogów!

Grażyna Łabuz-Pajdzik pedagog