Andrzejki w naszej szkole

Dnia 28 listopada odbyła się dla wszystkich dzieci z naszej szkoły zabawa andrzejkowa, zorganizowana przez Radę Rodziców. Atmosfera od samego rana była bardzo gorąca. Podekscytowane dzieci nie mogły doczekać się rozpoczęcia uroczystości. W tym dniu sala gimnastyczna, za sprawą Pań oraz uczniów ze świetlicy szkolnej Mrowisko, zamieniła się  w salę balową, na której pojawiły się wróżki, czarownice i inne baśniowe postacie, w które wcieliły się dzieci. Całą imprezę uświetniła nam fantastyczna muzyka oraz zabawy prowadzone przez animatorów. Bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyła się foto-budka, w której każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Na zakończenie zabawy, na dzieci czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Izabela Witek

btr

btr

btr

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.