AKCJA GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA 2019

Pomagamy, bo kochamy! Pod takich hasłem klasa 5B, wraz z wychowawczynią p. Dorotą Głowacką, zorganizowała po raz pierwszy w naszej szkole świąteczną zbiórkę dla schroniska Psie Pole w Racławicach. Akcję promowały piękne plakaty ze zdjęciami naszych pupili, autorstwa p. Doroty Góry. Zbieraliśmy: dobrą karmę dla psów i kotów, koce, poszwy, legowiska, podkłady itp. Akcja trwała od 8 grudnia 2019 do 19 grudnia 2019, a jej popularność i efekty przerosły nasze oczekiwania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom: uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, dziadkom i innym osobom za ich wielkie serca i szczodre prezenty dla zwierzaków.

Obiecujemy, że za rok powrócimy z naszą akcją!

Klasa 5B

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.