GALERIA

Mistrzowie Województwa Małopolskiego U8 w XXIV edycji turnieju o Puchar Tymbarku

Chłopcy z naszej szkoły – Mateusz Matusik, Franciszek Kurak, Alex Dubas, Filip Kania , Fabian Kuklicz , Wiktor Nazarewicz , Aleksander Uwakwe oraz Szymon Karbarz okazali się być najlepsi w całym województwie. 8 zawodników z naszej szkoły oraz Trener Daniel Siwek pokazali się ze świetnej strony bijąc rekordy ➖ fazę grupową ukończyli z bilansem 31:1, równie skutecznie spisali się w fazie pucharowej, a w meczu finałowym wygrali aż 9:0❗️ Zawodnicy zostali również nagrodzeni indywidualnie : Szymon Karbarz zdobył tytuł króla strzelców z 19 bramkami na koncie. Natomiast Aleksander Uwakwe został wybrany najlepszy zawodnikiem turnieju. Obszerna relacja z turnieju – https://bit.ly/3yn9wHx Gratulujemy
Skip to content