Dzień Babci i Dziadka w klasach 0-3

nasz pocałunek, uśmiech
i słowo … dziękuję!

Dla Dziadka”

Dziadku! Dzisiaj Twoje święto!

Żyj nam długie lata!
Opowiadaj nam historie
z szerokiego świata!

Teraz z domu się nie ruszasz,
powiedz – dziadku – nam, dlaczego?
Chodź do miasta w swoje święto –
zjemy coś słodkiego.

Dzień Babci i Dziadka to magiczne Święto , które każdego roku gromadzi najmłodszych oraz ich kochane Babcie i Dziadków, tworząc niezapomniane chwile pełne radości i miłości.
Dzieci  przygotowują się do tego wyjątkowego dnia już od kilku tygodni. Rozpoczynają od wspólnego uczenia się uroczych piosenek dedykowanych swoim ukochanym Babciom i Dziadkom. Przez śpiew, ruch i uśmiech starają  się przekazać całą naszą miłość i wdzięczność za to, co robią dla nich każdego dnia.
Dzieci przygotowują również wyjątkowe prezenty- tworzą własnoręcznie wykonane upominki, pełne kreatywności i dziecięcej fantazji. Każdy detal jest starannie przemyślany, a prezenty są nie tylko piękne wizualnie, ale także niosą ze sobą ogromną wartość emocjonalną. Dzień Babci i Dziadka to również czas, kiedy dzieci uczą się szacunku i wdzięczności wobec swoich najbliższych.