Wyniki Szkolnego Konkursu na Najpiękniejszy Kalendarz Adwentowy w Języku Obcym

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu na najpiękniejszy kalendarz adwentowy w języku obcym Adventskalender / Advent Calendar.
          Konkurs miał na celu doskonalenie języka angielskiego i języka niemieckiego. Rozwijanie kreatywności uczniów, rozwijanie zdolności manualnych oraz motywowanie uczniów do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.
          Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, podczas oceny prac, ponieważ wszystkie prace, były piękne, ciekawe i bardzo nas zachwyciły.

Kolejne miejsca zdobyli:
I miejsce –    Jakub Piotrowski       kl. 7a
II miejsce –   Marcelina Tułak        kl. 5a
III miejsce –  Weronika Łęgocka    kl. 8a

Przyznane wyróżnienia dla:

Krystian Kokoszka  kl. 7a
Justyna Urbańska     kl. 7a
Szymon Bednarski   kl. 6a
Mateusz Malewski   kl. 4c

Pan Dyrektor uroczyście wręczył laureatom konkursu dyplomy i nagrody. Dla pozostałych uczestników przygotowane zostały dyplomy i coś słodkiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, za wielkie serce, zaangażowanie, i trud włożony w przygotowanie pięknych prac.  Gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnym konkursie.

Organizatorzy konkursu.
Zapraszamy na fotorelację.